Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Część ul. Armii Krajowej zamknięta

Piątek, 25 kwietnia 2014, 12:51
Aktualizacja: 12:52
Autor: red.
Strzegom: Część ul. Armii Krajowej zamknięta
Fot. UM Strzegom
Od czwartku, 24 września zamknięto fragment kolejnej ulicy w Strzegomiu. Tym razem chodzi o przebudowę drogi gminnej nr 110757 D tj. ul. Armii Krajowej w Strzegomiu – od wiaduktu na skrzyżowaniu z ul. Koszarową do skrzyżowania z ul. Ceglaną.

Roboty związane z przebudową tej ulicy (etap I) wykonuje firma Skanska S. A. z Warszawy, która została wybrana w trybie przetargu nieograniczonego. W zakres robót wchodzi m. in. rozbiórka konstrukcji nawierzchni jezdni i chodników, budowa chodników, jezdni o nawierzchni bitumicznej, zjazdów o nawierzchni z kostki kamiennej, miejsc postojowych o nawierzchni z kostki kamiennej, demontaż istniejących urządzeń oświetlenia drogowego, montaż i stawianie słupów oświetleniowych. Dodatkowo w ul. Armii Krajowej wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa wraz z przepompownią wód deszczowych i przyłączem energetycznym.

Wartość wszelkich robót wyniesie blisko 2,6 mln zł. Termin zakończenia planuje się na koniec września br.
Wszelkie roboty wykonywane są w ramach zadania pn. "Przebudowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą prowadzących do terenów powojskowych - ul. Armii Krajowej i Wesołej w Strzegomiu.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group