Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dni Świdnicy tuż tuż, uwaga na zmianę organizacji ruchu

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 24 czerwca 2010, 20:05
Aktualizacja: 20:08
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W piątek rusza święto miasta, ale dopiero w sobotę zostanie na dwa dni zmieniona organizacja ruchu w rejonie ul. Parkowej. Władze miasta podejrzewają, że koncerty Comy, TSA i Piaska przyciągną takie tłumy, że auta imprezowiczów będą stać po obu stronach prowadzącej do boiska ulicy Gdyńskiej.

Ruch jednokierunkowy wprowadzony zostanie więc na ul. Parkowej na odcinku od ul. Saperów do ul. Gdyńskiej oraz na ul. Gdyńskiej w stronę ul. Waleriana Łukasińskiego. Parkować będzie można po obu stronach ul. Gdyńskiej oraz po jednej stronie ul. Parkowej. Przy ul. Saperów zostaje zachowana dotychczas obowiązująca możliwość parkowania jednostronnego. Dodatkowo na placu pomiędzy ul. Parkową 19 a ul. Ułańską 6 zorganizowany zostanie parking. Zamknięte natomiast będą ul. Hetmańska oraz ul. Podchorążych. Dopuszczony tam będzie jedynie ruch podjazdów lokalnych podmiotów gospodarczych.

- Kierowców prosimy o szczególną uwagę i ostrożną jazdę – mówi Agnieszka Dochniak z biura prezydenta Świdnicy.

Wstęp na każdy z dni święta miasta kosztuje 5 zł. Do wejścia na teren przy ul. Parkowej uprawniają papierowe opaski na nadgarstek. Piątek będzie dniem kabaretowym, sobota – rockowym, a w niedzielę zaprezentują się świdnickie zespoły taneczne i Andrzej Piasek Piaseczny. Nagrody odbiorą też świdniccy prymusi. Program Dni Świdnicy prezentujemy - tutaj.

Na terenie imprezy ustawiono już przenośne toalety i zamontowano rozrywkowe urządzenia dla dzieci. Ustawiono też scenę i namiot dla klientów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 24-06-2010 21:28
toi toie musza byc to podstawa, przy nich zawsze jest najweselej hihihih
Świdniczanka 25-06-2010 9:10
Pozdrawiam mieszkańców okolicznych domów, to do Waszych bram i podwórek będą przychodzić ludzie za potrzebą. Obsikane krzaki, obsikane schody, murki. Skoro będzie tyle samochodów, to też za nimi można przykucnąć. Bo kto wejdzie do toi toi'a?!?
~ 25-06-2010 14:09
mozna zrobic niezly biznes wywieszajac karteczke ze toaleta w domu w super warunkach jedyne 3plm :) pewnie znajdzie sie troche chetnych a i portel sie ucieszy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group