Sobota, 27 czerwca

Efektowne zwycięstwo beniaminka

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo efektownie zakończyli tegoroczne zmagania w klasie okręgowej piłkarze LKS–u Bystrzyca Górna. Beniaminek rozgrywek pokonał na własnym boisku 4:0 Górnika Boguszów–Gorce.

O wygranej gospodarzy zadecydowała dobra w naszym wykonaniu druga połowa, w której padły wszystkie, cztery bramki. Dwukrotnie golkipera rywali pokonał Konefał skutecznie egzekwując rzuty karne, na listę strzelców wpisali się także Pieniążek i Somala.

Wyniki sobotnich spotkań 17. kolejki okręgówki
LKS Bystrzyca Górna – Górnik Boguszów-Gorce 4:0
Piast Nowa Ruda – Stal Świdnica 4:1
Lechia II Dzierżoniów – Pogoń Pieszyce 5:1

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka