Sobota, 27 czerwca

Ferie z OSiR–em

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Wstać rano na ósmą w czasie ferii? Komu by się chciało?. A jednak, dzięki promocji (dwie godziny ślizgu w cenie jednej) codziennie na świdnickim lodowisku stawiało się około 150 amatorów jazdy na łyżwach zapełniając całą taflę. I to tylko w godzinach 8.00–10.00.

Drugą z propozycji przygotowaną przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w czasie ferii zimowych była udostępniona bezpłatnie hala Zawiszów przy SP 1. Cieszy fakt, że codziennie 30-40 chętnych spędzenia wolnego czasu na sportowo stawiało się w hali. Tutaj można było pod opieką instruktora pograć w koszykówkę, piłkę siatkową i nożną. Jak widać w czasie ferii znajduje się młodzież, która wykorzystuje wolne w sposób aktywny.

(OSiR)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka