Drugą z propozycji przygotowaną przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w czasie ferii zimowych była udostępniona bezpłatnie hala Zawiszów przy SP 1. Cieszy fakt, że codziennie 30-40 chętnych spędzenia wolnego czasu na sportowo stawiało się w hali. Tutaj można było pod opieką instruktora pograć w koszykówkę, piłkę siatkową i nożną. Jak widać w czasie ferii znajduje się młodzież, która wykorzystuje wolne w sposób aktywny.
(OSiR)
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.