Wtorek, 23 czerwca

Gmina Marcinowice z kolejną promesą

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski odebrał z rąk Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka kolejną promesę.

Promesa przyznana została przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Dotacja opiewa na kwotę 200 tyś. zł.

Pozyskane fundusze przeznaczone będą na odbudowę rowu w Szczepanowie przy drodze gminnej dz.nr 235/2, w tym infrastrukturę odprowadzającą wodę opadową. Zadanie zrealizowane zostanie jeszcze w tym roku.

Uroczyste wręczenie promes odbyło się 26 lipca 2018 r. w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka