Kolorowe „kuraki” zatańczyły w rytmie techno, złożyły życzenia świąteczne, pozostawiły na pamiątkę własnoręcznie wykonane barwne kartki wielkanocne, wprowadzając wiosenny nastrój w przestrzeń urzędu. Następnie „kuraki” zaprezentowały się podczas obrad sesji Rady Miejskiej.
Gratulujemy uczniom godnej naśladowania kreatywnej postawy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.