Piątek, 26 czerwca

I Turniej WRC3 – coś dla fanów gier samochodowych

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Już 10 kwietnia Lokalna Organizacja Turystyczna "Księstwo Świdnicko – Jaworskie" wraz ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na I Turniej WRC3 na Playstation.

Uczestnicy grać będą w sali widowiskowej ŚOK-u. Zapisy trwają do 9 kwietnia w Informacji Kulturalno - Turystycznej w Świdnicy. Wpisowe wynosi 5zł od osoby. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Regulamin i więcej szczegółów wkrótce na stonie www.ks-j.pl.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka