Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klub Młodzieżowy z Jaworzyny Śląskiej dołączył do akcji „BohaterON”

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Piątek, 29 września 2017, 17:18
Aktualizacja: Sobota, 30 września 2017, 14:27
Autor: red
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom.

Wolontariusze Klubu Młodzieżowego, włączając się do ogólnopolskiej akcji BohaterON, w symboliczny, prosty, ale też ważny sposób, okazali Powstańcom wdzięczność i szacunek, na które żyjący jeszcze przedstawiciele nieodległej historii w pełni zasługują. Kartki pocztowe z ciepłymi słowami, będące przede wszystkim wyrazem pamięci, poprzez wrocławską Fundację Sensoria powędrują do konkretnych uczestników powstania.

„BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Gorąco zachęcamy mieszkańców Jaworzyny Śląskiej do przyłączenia się do akcji. Więcej szczegółów i miejsca dystrybucji kartek można odnaleźć na stronie: https://bohateron.pl/wyslij-kartke/. Czas na wysyłanie kartek upływa 2 października.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group