Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 304
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

"Mamut Kultury" dla Żarowskiej Orkiestry Dętej

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 16 października 2018, 9:46
Aktualizacja: Piątek, 19 października 2018, 11:28
Autor: red
Fot. UM Żarów
Za swoją dotychczasową działalność na rzecz kultury muzycy z Żarowskiej Orkiestry Dętej zostali nagrodzeni statuetką "Mamuta Kultury".

Nagroda została wręczona w piątek, 5 października podczas inauguracji roku kulturalnego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Podziękowanie wręczali muzykom burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, radna Iwona Nieradka oraz Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.
- W tym roku Żarowska Orkiestra Dęta obchodzi 70-lecie swojego funkcjonowania. To piękny i wyjątkowy jubileusz. Serdecznie gratuluję dotychczasowych osiągnięć artystycznych i jednocześnie serdecznie dziękuję za wszelkie działania artystyczne, zaangażowanie, życzliwość i stałą obecność w życiu kulturalnym naszej gminy. Świadczy o tym wspaniała historia Orkiestry wypełniona wieloma sukcesami, nagrodami i nie zliczonymi koncertami, a także reprezentowanie naszej gminy również poza granicami naszego kraju - gratulował muzykom burmistrz Leszek Michalak.

Zwieńczeniem spotkania był koncert zespołu The Postman, który wystąpił dla wszystkich mieszkańców w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group