Czwartek, 25 czerwca

Kolejna placówka niepubliczna w Świebodzicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Oferta edukacyjna w Świebodzicach będzie znacznie bogatsza i zostanie rozszerzona o kolejną placówkę niepubliczną.

W mieście funkcjonują już trzy przedszkola niepubliczne oraz jeden żłobek. Pod koniec lutego burmistrz Świebodzic wpisał do ewidencji szkół i placówek niepublicznych kolejną - to szkoła pn. Społeczne Gimnazjum Akademickie. Siedziba szkoły mieścić się będzie w Świebodzicach przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 (Liceum Ogólnokształcące). Będzie to placówka o 3-letnim cyklu kształcenia i uczęszczać będą mogli do niej uczniowie, którzy ukończyli szkołę podstawową.

Szkołę prowadzić będzie fundacja REM „Rozwój, Edukacja, Motywacja”. Szczegółowych informacji w sprawie funkcjonowania placówki udzieli sekretariat szkoły.

(Wydział Edukacji i Spraw Społecznych UM)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka