Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Kolejne utrudnienia na ul. Świdnickiej w Strzegomiu

Poniedziałek, 15 września 2014, 12:24
Aktualizacja: 13:04
Autor: red.
Strzegom: Kolejne utrudnienia na ul. Świdnickiej w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
W związku z przebudową dróg gminnych w centrum Strzegomia wykonawca schetynówki, firma Zbylbruk Sp. z o.o., informuje, że 18 września zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Świdnickiej. Do tej pory zamknięty był fragment od ul. Kasztelańskiej do ul. Św. Tomasza. W tym dniu dodatkowo zostanie zamknięty odcinek od ul. św. Tomasza aż do Rynku.

Mieszkańcy ul. Św. Tomasza, chcący dostać się do Rynku będą musieli przejechać ul. Kościelną, stamtąd skierować się w stronę ul. Dąbrowskiego, następnie Aleją Wojska Polskiego oraz św. Anny. Podobna sytuacja dotyczy mieszkańców ul. Kościelnej. Ul. Ogrodowa od strony ul. Świdnickiej będzie zamknięta, natomiast od ul. Bohaterów Getta będzie otwarta. Na parking przy ul. Świdnickiej będzie można dostać się ul. Kościelną.

Mieszkańcy ul. Św. Tomasza będą mogli dostać się na ul. Ogrodową poruszając się ul. Bohaterów Getta. Warto dodać, że ul. Bohaterów Getta od strony ul. Krótkiej będzie jeszcze zamknięta.

Trwają prace wykończeniowe na ul. Bohaterów Getta oraz realizacja prac na odcinku ul. Świdnickiej od skrzyżowania z ul. Kasztelańską do skrzyżowania z ul. Św. Tomasza.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group