Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 830
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koniec utrudnień dla kierowców – ruch przywrócony

Wtorek, 19 lipca 2011, 16:48
Aktualizacja: Środa, 20 lipca 2011, 10:12
Autor: UM Świdnica
Świdnica: Koniec utrudnień dla kierowców – ruch przywrócony
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Od jutra wraca ruch na remontowany odcinek ul. Westerplatte (na wysokości mostu). Dzięki temu kierowcy będą mogli korzystać z drogi wojewódzkiej, ale w ograniczonym zakresie. Roboty mają związek z budową dróg dojazdowych do powstającej właśnie Galerii Świdnickiej. Realizuje je i finansuje inwestor – firma Rank Progress.

– Ze względu na prowadzone prace ruch drogowy będzie się odbywać po jednej połowie jezdni ul. Westerplatte w obu kierunkach. Co oznacza, że kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami oraz z faktem, że będą się poruszać na sfrezowanej nawierzchni. Apelujemy o wolną i ostrożną jazdę. Na wyłączonej części jezdni rozpoczną się prace związane z budową ronda i drogi dojazdowej do Galerii Świdnickiej. Roboty potrwają około 1,5 miesiąca.

Dalej będzie funkcjonowało oznakowanie objazdowe dla zamkniętej ulicy Śląskiej. Przyspieszą prace na ulicy Równej i Mieszka I. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – mówi Jarosław Markowski, kierownik Referatu Dróg Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

W związku z przywróceniem ruchu na ul. Westerplatte linie autobusowe nr 6, 8, 10, 12, 30, 60 wrócą do swoich pierwotnych przebiegów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group