W niedzielę 6 maja br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie. Spośród ponad siedemdziesięciu prac nadesłanych ze Świdnicy i okolic, wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach.
W kategorii wiekowej 8-11 lat – I miejsce zajął uczeń klasy II A Filip Jarosz, natomiast w kategorii wiekowej 12-15 lat – I miejsce zajęła uczennica klasy II C oddziału gimnazjalnego – Anastazja Lato.
Udział w konkursie jest jednym z działań realizowanych w ramach obchodów Roku dla Niepodległej.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.