Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Miał aktywny zakaz

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 37–letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a także aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami postanowił jednak wsiąść do swojego samochodu i odjechać.

Tym razem nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce funkcjonariuszy Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Policjanci na terenie Świebodzic zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi, którego styl jazdy sugerował, że kierowca może być nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało u 37-letniego kierującego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że kierowca ma również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka