Tym razem nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce funkcjonariuszy Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Świebodzicach.
Policjanci na terenie Świebodzic zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi, którego styl jazdy sugerował, że kierowca może być nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało u 37-letniego kierującego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że kierowca ma również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.