Rywalizacja miała miejsce na Bobrze i Kwisie (okręg Jelenia Góra).
Nasz zespół wcześniej wywalczył mistrzostwo okręgu Wałbrzych, co dało możliwość startu w Mistrzostwach Polski Juniorów.
W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 23 zawodników i 1 zawodniczka. Po pierwszej turze wędkarze ze strzegomskiej szkółki zajmowali 2. miejsce, druga tura była w ich wykonaniu trochę gorsza, natomiast w trzeciej turze odnieśli pewne zwycięstwo. W klasyfikacji końcowej młodzi strzegomianie zajęli 1. miejsce i tym samym zwyciężyli w Mistrzostwach Polski.
- Radość i niedowierzanie, że jesteśmy najlepsi. Gratulujemy tego sukcesu naszym chłopcom i życzymy kolejnych zwycięstw - podkreśla Tadeusz Chmieliński, prezes strzegomskiego koła.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.