Środa, 24 czerwca

Młodzi wędkarze z tytułem Mistrza Polski

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Drużyna Szkółki Muszkarskiej "Strzegomski Lipień" w składzie: Jakub Kaszub, Adam Krukowski, Bartosz Głód oraz trener–opiekun Stanisław Pomykała zdobyła Drużynowe Muchowe Mistrzostwo Polski Juniorów.

Rywalizacja miała miejsce na Bobrze i Kwisie (okręg Jelenia Góra).

Nasz zespół wcześniej wywalczył mistrzostwo okręgu Wałbrzych, co dało możliwość startu w Mistrzostwach Polski Juniorów.

W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 23 zawodników i 1 zawodniczka. Po pierwszej turze wędkarze ze strzegomskiej szkółki zajmowali 2. miejsce, druga tura była w ich wykonaniu trochę gorsza, natomiast w trzeciej turze odnieśli pewne zwycięstwo. W klasyfikacji końcowej młodzi strzegomianie zajęli 1. miejsce i tym samym zwyciężyli w Mistrzostwach Polski.
- Radość i niedowierzanie, że jesteśmy najlepsi. Gratulujemy tego sukcesu naszym chłopcom i życzymy kolejnych zwycięstw - podkreśla Tadeusz Chmieliński, prezes strzegomskiego koła.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka