Sobota, 13 czerwca
18°C Jelenia Góra

Muzyczna uczta

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W tym roku w ramach Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego zaplanowane zostały trzy koncerty na terenie gminy Żarów.

Dwa z zaplanowanych koncertów muzycy zagrali już w Żarowie i w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bukowie, gdzie odbył się również piknik Śniadanie na Trawie.

To była prawdziwa muzyczna uczta! Ostatni z koncertów: bezsenność / Szymanowski Brahms / Żarów odbędzie się w czwartek, 27 lipca o godz. 21.00 w Żarowskiej Izbie Historycznej, ul. Dworcowa 3 w Żarowie. Wstęp bezpłatny.

Letnie koncerty w ramach Festiwalu Bachowskiego odbywają się w gminie Żarów od 2018 roku. Organizatorem muzycznego święta jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Festiwal Bachowski co roku przyciąga do gminy Żarów wielu miłośników muzyki poważnej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka