24 czerwca 2026 roku odbyło się spotkanie z najlepszymi absolwentami szkół podstawowych z gminy Strzegom oraz ich rodzicami. Uroczystość była wyrazem uznania dla uczniów, którzy dzięki swojej pracowitości, ambicji i konsekwencji osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, stając się wzorem dla swoich rówieśników.
W gronie wyróżnionych znaleźli się:
PSP Goczałków – Jakub Mazurkiewicz, PSP nr 2 w Strzegomiu – Zofia Gil, Maria Rasała, Wiktor Garbacz, Lena Szapańska, Julia Dubis, PSP Stanowice – Patrycja Makuch, PSP Jaroszów – Julian Marszalik, PSP nr 3 w Strzegomiu – Maciej Solima, Paweł Jania, PSP Olszany – Antoni Nowak, PSP Rogoźnica – Helena Macijowska, PSP Kostrza – Klaudia Mikołajczyk, PSP nr 4 w Strzegomiu – Jowita Homik, Maciej Kaczur, Jakub Jedyńczuk, Gabriela Okła, Anna Pacak, Stanisław Stelmaszak.
Burmistrz Strzegomia Krzysztof Kalinowski podczas spotkania podkreślał, że sukces młodych ludzi jest efektem nie tylko ich talentu i wytrwałości, ale także codziennego wsparcia ze strony rodziców oraz nauczycieli. Wszystkim absolwentom przekazano serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.