Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotyki w schowku

Czwartek, 26 września 2013, 10:41
Aktualizacja: 10:43
Autor: red.
Wałbrzych: Narkotyki w schowku
Fot. KWP Wrocław
Mieszkanka Wałbrzycha przechowywała narkotyki w schowku umieszczonym w ściance z płyty gipsowo – kartonowej. Kobieta została zatrzymana przez policjantów z II Komisariatu. Usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Wałbrzychu otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przechowywane są środki odurzające. Policjanci po wejściu do lokalu znaleźli ilość amfetaminy, z której można by uzyskać blisko 150 porcji handlowych tego środka odurzającego. Funkcjonariusze ujawnili je w schowku umieszczonym w ściance z płyty gipsowo - kartonowej. Jak się okazało, amfetamina należała do 30 - letniej kobiety. Mieszkanka Wałbrzycha została zatrzymana i usłyszała zarzut dotyczący posiadania narkotyków.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, kara może wzrosnąć nawet do lat 8.

(KWP Wrocław)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group