Policjanci z Komisariatu II Policji w Wałbrzychu otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przechowywane są środki odurzające. Policjanci po wejściu do lokalu znaleźli ilość amfetaminy, z której można by uzyskać blisko 150 porcji handlowych tego środka odurzającego. Funkcjonariusze ujawnili je w schowku umieszczonym w ściance z płyty gipsowo - kartonowej. Jak się okazało, amfetamina należała do 30 - letniej kobiety. Mieszkanka Wałbrzycha została zatrzymana i usłyszała zarzut dotyczący posiadania narkotyków.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, kara może wzrosnąć nawet do lat 8.
(KWP Wrocław)
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.