Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1207
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Nietypowa interwencja

Piątek, 7 października 2022, 9:06
Aktualizacja: 11:08
Autor: red
Strzegom: Nietypowa interwencja
Fot. KPP Świdnica
Strzegomscy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy odkryli nielegalny pobór energii elektrycznej, w sprawie zatrzymali 39–latkę.

Przedwczoraj około godziny 14.00 do policjantów z komisariatu w Strzegomiu dotarło zgłoszenie dotyczące braku kontaktu z 39-latką. Interwencję zgłosił zaniepokojony znajomy. Mundurowi bezzwłocznie pojechali na miejsce i ustalili, że 39-latka przebywa w mieszkaniu cała i zdrowa, ale nie życzy sobie kontaktu z dawnym znajomym.

W rozmowie z 59-letnim znajomym interweniujący policjanci ustalili, że jednak nie obawiał się on o życie czy zdrowie koleżanki, a jedynie chciał aby otworzyła drzwi swojego mieszkania. Za bezpodstawne wezwanie interwencji funkcjonariusze ukarali zgłaszającego mandatem karnym.

Ale na tym interwencja się nie zakończyła, bo w mieszkaniu 39-latki policjanci ujawnili nielegalnie przyłącza do instalacji elektrycznej z pominięciem urządzeń pomiarowych. Tym „sprytnym” sposobem 39-letnia gospodyni doprowadziła prąd do swojego mieszkania. Do zlikwidowania nielegalnych przyłączy zostali wezwani pracownicy firmy dostarczającej energię, którzy dokonali również stosownych pomiarów oraz potwierdzili, że w tym miejscu doszło do kradzieży prądu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group