Siedzące tuż obok na ławkach osoby dorosłe, niestety, nie zwróciły uwagi chłopcom, którzy dewastowali zieleń. Młodzież przez kilkanaście minut zabawy zdążyła zdeptać rabatę kopiąc w kwiaty, wyrywając je i rozrzucając wokół lub celując we współtowarzyszy. O godz.19:44 strażnicy miejscy ujęli najbardziej aktywnego 11-latka, który oświadczył, że nie zna pozostałych uczestników zajścia. Około godziny 20.00 na miejsce zdarzenia przybyła mama chłopca, której został on przekazany.
Niszczyli dobro wspólne
Audio
Czytaj na głos
W sobotę 8 lipca o godz.19:40 operator monitoringu wizyjnego zauważył, że niszczona jest rabata kwiatowa przy pomniku Papieża na pl. Jana Pawła II przez czworo dzieci.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.