Czwartek, 25 czerwca

Niszczyli dobro wspólne

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W sobotę 8 lipca o godz.19:40 operator monitoringu wizyjnego zauważył, że niszczona jest rabata kwiatowa przy pomniku Papieża na pl. Jana Pawła II przez czworo dzieci.

Siedzące tuż obok na ławkach osoby dorosłe, niestety, nie zwróciły uwagi chłopcom, którzy dewastowali zieleń. Młodzież przez kilkanaście minut zabawy zdążyła zdeptać rabatę kopiąc w kwiaty, wyrywając je i rozrzucając wokół lub celując we współtowarzyszy. O godz.19:44 strażnicy miejscy ujęli najbardziej aktywnego 11-latka, który oświadczył, że nie zna pozostałych uczestników zajścia. Około godziny 20.00 na miejsce zdarzenia przybyła mama chłopca, której został on przekazany.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka