Od 1 stycznia 2022 r. klienci rejestrujący pojazdy i odbierający prawa jazy przyjmowani będą w następujących godzinach:
poniedziałek: od 7.30 do 14.45rnwtorek: od 7.30 do 16.45rnśroda: od 10.30 do 14.45rnczwartek: od 7.30 do 14.45rnpiątek: od 7.30 do 12.45
Jednocześnie przypominamy wszystkim o możliwości rejestracji wizyty w Wydziale Komunikacji przez Internet.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.