Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 881
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzczonów: Noworocznie w Krzczonowie

Niedziela, 28 stycznia 2024, 11:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 stycznia 2024, 11:07
Autor: red
Krzczonów: Noworocznie w Krzczonowie
Fot. Gmina Świdnica
W tym roku podczas noworocznego spotkania mieszkańcy Krzczonowa i zaproszeni goście, a wśród nich: wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek, zastępca wójta Bartłomiej Strózik, ks. proboszcz Mateusz Pawlica, sekretarz gminy Jadwiga Generowicz, radny Daniel Wieczorek, dyrektor GOKSiR Krzysztof Jas i rzecznik prasowy Janusz Waligóra mogli podziwiać inscenizację „Dom zbudowany miłością”. Przedstawienie wykonała grupa „UTWorki”, zrzeszona wokół Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świdnicy.

Poprzez swoją grę aktorską seniorzy wraz z dziećmi przekazali istotę świąt Bożego Narodzenia, gdzie miłość, radość, uśmiech, bez samotności, są najważniejszymi wartościami w życiu człowieka.

- Jeżeli domu jest miłość, rodzina, dzieci, wzajemny szacunek to jest to dom do którego chce się wracać i dom w którym wszyscy się dobrze czują. Takie przesłanie płynie z Waszego występu, za który bardzo dziękuje. Życzę na ten Nowy Rok, bo jesteśmy jeszcze do 2 lutego w tym świąteczno-noworocznej okresie dużo zdrowia, radości i spokoju i obyście zawsze byli otoczeni dobrymi ludźmi i aby się dobrze działo w Waszych domach. To już moje ostatnie z Państwem spotkanie na stanowisku wójta gminy Świdnica. Dziękuję za lata życzliwości z Państwa strony. Z ogromną przyjemnością tu przyjeżdżałam i cieszę się, że wróciliście to tych spotkań, bo one są ważne – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica podczas noworocznego spotkania w Krzczonowie.

To było jedno z wielu spotkań, które z pewnością na długo zapadanie w naszej pamięci. Dziękujemy Pani sołtys wraz Radą Sołecka Krzczonowa za zaproszenie i za miłe spotkanie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group