Sobota, 27 czerwca

Odpoczynek od nauki

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM Jaworzyna Śląska 1 min czytania

Po 10 miesiącach nauki nie tylko nadszedł czas na upragnione wakacje, ale też nagrodzenie tych, którzy w roku szkolnym 2024/2025 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. 140 osób otrzymało świadectwa z czerwonym paskiem. Absolwenci klas ósmych, którzy osiągnęli średnią powyżej 5,0, otrzymają jednorazowe stypendium w wysokoś

Absolwenci klas ósmych szkoły w Starym Jaworowie i Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej rok szkolny zakończyli w czwartek, 26 czerwca. Uczniowie pozostałych klas – w piątek, 27 czerwca. Zakończenie roku dla uczniów wszystkich klas w Szkole Podstawowej w Pastuchowie odbyło się 27 czerwca. – To były pracowite lata. Gratuluję wam ocen, wszystkich sukcesów, które gromadziliście przez cały ten czas na swoim koncie. Przed wami nowy etap w drodze do realizacji celów. Poznawajcie nowych ludzi, rozwijajcie dalej swoje pasje i nie bójcie się spełniać własnych marzeń. Bądźcie odważni w realizacji planów. A teraz życzę wam udanych wakacji – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz. Tradycyjnie nagrodził najlepszych absolwentów klas ósmych: Wiktorię Jędrzejewską, Barbarę Tomczak i Dorotę Godek ze szkoły w Jaworzynie Śląskiej, Dawida Janusa ze szkoły w Pastuchowie oraz Pawła Kowalskiego i Jakuba Krawczyka ze szkoły w Starym Jaworowie.

Stypendia Prymus otrzymali:

SP Jaworzyna Śląska: Wiktoria Jędrzejewska, Barbara Tomczak, Dorota Godek, Aleksandra Byczko, Julia Onyśko, Amelia Suwalska, Przemysław Kuciński, Sebastian Skowroński, Łukasz Zawada

SP Stary Jaworów: Paweł Kowalski, Jakub Krawczyk, Michał Kubica, Amelia Podfigórna

SP Pastuchów: Dawid Janus, Wioletta Mucha.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka