Tomasz Oleksy ma 31 lat, przez kilka sezonów był trenerem drużyny rezerw występujących jeszcze pod szyldem Stali Świdnica, a ostatnie trzy lata pracował z drużyną juniorów świdnickiego klubu. W tym czasie wprowadził kilku zawodników na szczebel seniorski, którzy dziś stanowią o sile pierwszego zespołu Polonii-Stali Świdnica.
Pierwszy trening drużyny zaplanowano na piątek, 8 lipca - godz. 17.00 stadion OSiR. Pierwszy sparing odbędzie się w sobotę, 16 lipca, kiedy to o 11.00 podejmiemy na własnym terenie GKS Kobierzyce. Sezon 2016/2017 na boiskach IV ligi grupy wałbrzysko-wrocławskiej rozpocznie się 13 sierpnia.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.