W urzędzie Stanu Cywilnego w otoczeniu najbliższych raz jeszcze ślubowali sobie miłość i szacunek.
Szanowni Jubilaci pobrali się 31.12.1971 r. w Świebodzicach. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz Kierownik USC Aleksandra Szymecka. W imieniu Prezydenta RP Burmistrz Miasta uhonorował Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wzajemnej miłości.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.