Poniedziałek, 15 czerwca
18°C Jelenia Góra

Piękny jubileusz

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Obchody 50 rocznicy ślubu to jubileusz wyjątkowy i piękny. W ubiegłą sobotę, 9 kwietnia, świętowali go Państwo Elżbieta i Jan Pietkiewicz.

W urzędzie Stanu Cywilnego w otoczeniu najbliższych raz jeszcze ślubowali sobie miłość i szacunek.

Szanowni Jubilaci pobrali się 31.12.1971 r. w Świebodzicach. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz Kierownik USC Aleksandra Szymecka. W imieniu Prezydenta RP Burmistrz Miasta uhonorował Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wzajemnej miłości.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka