Zawody pokazały ogromne postępy uzyskane przez młodzież podczas systematycznego korzystania z lodowiska w czasie lekcji wychowania fizycznego. W typowo wiosennych warunkach młodzi amatorzy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności tanecznych, poczucia rytmu i koordynacji ruchowej na lodzie. Zawodnicy prezentowali swoje zdolności w układach indywidualnych jak i wyścigach drużynowych. Były widowiskowe skoki, przysiady, wypady, „jaskółki” i piruety, a przede wszystkim wspaniała zabawa. Do bardzo udanych należy zaliczyć również pokazy młodszych uczestników. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Zawody były podsumowaniem sezonu zimowego na Białym Orliku.
Pokazy łyżwiarskie na Białym Orliku
Audio
Czytaj na głos
26 lutego na sztucznym lodowisku Biały Orlik przy strzegomskim OSiR odbyły się pokazy jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. W imprezie wzięło udział 16 zawodników – uczniów klas 5–8 i 3 gimnazjum.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.