Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 722
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Policjanci na motocyklach

Niedziela, 2 czerwca 2024, 9:30
Aktualizacja: 12:31
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Policjanci na motocyklach
Fot. KPP Świdnica
Piękna pogoda sprzyja miłośnikom jednośladów. A co za tym idzie coraz większa ich liczba pojawiła się na drogach powiatu świdnickiego. Potwierdza to rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W związku z tym podczas długiego weekendu na naszych ulicach o bezpieczeństwo dbają również policjanci na motocyklach.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo kierowców aut oraz jednośladów funkcjonariusze ,,drogówki” prowadzą patrole na motocyklach, które zadbają, aby podróżowanie po naszych drogach odbywało się zgodnie z przepisami i bezpiecznie.

Policyjne motocykle każdego roku są dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim świdniccy policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców.

Funkcjonariuszy na motocyklach będzie można spotkać zarówno na terenie miast, ale także na głównych ciągach komunikacyjnych. Służbę na nich pełnią doświadczeni funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego posiadający specjalne przeszkolenie.

Podczas służby policjanci zwracają szczególną uwagę na kierowców jednośladów, sposób ich jazdy, a także, czy mają odpowiednie uprawnienia do kierowania oraz wymagane dokumenty podczas kontroli.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group