Czwartek, 25 czerwca

Polonia z Piastem Karnin na pewno w sobotę nie zagra

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W ubiegły piątek 22 marca Lubuski Związek Piłki Nożnej z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych odwołał mecze 19. kolejki III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Organizator rozgrywek pozostawił jednak gospodarzom sobotnich spotkań pewną furtkę.

Do środy do godziny 13.00, gospodarze meczów mieli czas na poinformowanie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, a także swojego najbliższego rywala o możliwości rozegrania pojedynku w planowanym wcześniej terminie. Z tego prawa nie skorzystali włodarze Piasta Karnin uznając, że panujące warunki atmosferyczne nie pozwalają na zorganizowanie meczu. Podobnie sprawa się ma w sześciu innych przypadkach, przełożone zostały ponadto starcia: Lechia Zielona Góra – Promień Żary, Ilanka Rzepin – Bielawianka Bielawa, Orzeł Międzyrzecz – Orzeł Ząbkowice Śląskie, Sprotavia Szprotawa - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Prochowiczanka Prochowice – Polonia Trzebnica, a także Pogoń Świebodzin – Foto-Higiena Gać. W sobotę 30 marca dojdzie zatem jedynie do jednej konfrontacji, o 15.00 Ślęza Wrocław podejmie Lechię Dzierżoniów.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka