Do środy do godziny 13.00, gospodarze meczów mieli czas na poinformowanie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, a także swojego najbliższego rywala o możliwości rozegrania pojedynku w planowanym wcześniej terminie. Z tego prawa nie skorzystali włodarze Piasta Karnin uznając, że panujące warunki atmosferyczne nie pozwalają na zorganizowanie meczu. Podobnie sprawa się ma w sześciu innych przypadkach, przełożone zostały ponadto starcia: Lechia Zielona Góra – Promień Żary, Ilanka Rzepin – Bielawianka Bielawa, Orzeł Międzyrzecz – Orzeł Ząbkowice Śląskie, Sprotavia Szprotawa - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Prochowiczanka Prochowice – Polonia Trzebnica, a także Pogoń Świebodzin – Foto-Higiena Gać. W sobotę 30 marca dojdzie zatem jedynie do jednej konfrontacji, o 15.00 Ślęza Wrocław podejmie Lechię Dzierżoniów.
Polonia z Piastem Karnin na pewno w sobotę nie zagra
Audio
Czytaj na głos
W ubiegły piątek 22 marca Lubuski Związek Piłki Nożnej z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych odwołał mecze 19. kolejki III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Organizator rozgrywek pozostawił jednak gospodarzom sobotnich spotkań pewną furtkę.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.