Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Powitanie wiosny i urodziny przedszkola w „Słoneczku”

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

W Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy, 21 marca przedszkolacy nie tylko przywitali kalendarzową wiosnę, ale także uczcili pierwszą rocznicę nadania oficjalnej nazwy „Słoneczko”.

Z okazji pierwszych urodzin przedszkola, dzieci przygotowały prezenty od siebie - tańce, przedstawienie, wiersze oraz piosenki. Jak przystało na tą okazję nie obyło się bez poczęstunku, który był tym razem w pełni przygotowany przez dzieci. W nawiązaniu do promowania zdrowia przez naszą placówkę przekąski były w 100% zdrowe: ciasteczka owsiano- kokosowe, rogaliki marchewkowe, winogrona, seler naciowy, papryka, pomidory oraz wiele innych pyszności.rn rn Mamy nadzieję, że słoneczny nastrój tego dnia będzie nam towarzyszył przez cały czas.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka