Sobota, 27 czerwca

Przed nami VI edycja kampanii "Kilometry Dobra"

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Ubiegłoroczną akcję wsparli m.in. Radni Rady Gminy Świdnica.

Marzeniem świdnickiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest budowa w nowej części ośrodka przy ulicy Kozara-Słobódzkiego w Świdnicy, Centrum Rehabilitacji Społecznej.

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko, prezes Polskiego Instytutu Filantropii. Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka