Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przy świątecznym stole

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 27 grudnia 2016, 11:42
Autor: red
Fot. UM Żarów
Udekorowana choinka, wspólne kolędowanie, występy artystyczne w wykonaniu dzieci i opiekunów grup zajęciowych, opłatek, barszcz, pierogi z kapustą i grzybami i oczywiście prezenty dla każdego. Tego wszystkiego nie zabrakło na spotkaniu wigilijnym dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlic wiejskich w gminie Żarów.

Wspólnie z dziećmi przy stole wigilijnym zasiedli również burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki, żarowscy radni Iwona Nieradka, Zuzanna Urbanik, Waldemar Ganczarek i Mieczysław Myrta, radna powiatowa Urszula Ganczarek, sołtysi Pożarzyska Łukasz Brańka i Wierzbnej Stanisław Liegiejew, dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie Helena Słowik, opiekunowie grup zajęciowych na świetlicach wiejskich i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej.
- To wyjątkowa wigilia dla wszystkich podopiecznych naszych grup zajęciowych. Serdecznie dziękuję za Waszą obecność i cieszę się, że dziś mogliśmy zasiąść do wspólnego stołu - mówiła w trakcie spotkania Anita Denes-Ziemkiewicz kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Staropolskim zwyczajem podzielono się także opłatkiem, jednak zanim to nastąpiło burmistrz Leszek Michalak odczytał słowa Ewangelii według św. Łukasza. Tuż po wieczerzy wigilijnej dzieci z grup zajęciowych zaprosiły wszystkich do wspólnego kolędowania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group