W ramach treningu uruchomiony zostanie akustyczny, 3 minutowy, sygnał dźwiękowy. Ćwiczenia odbywają się na polecenie Wojewody Dolnośląskiego i jednocześnie będą doskonałą okazją do uczczenia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku, o godzinie 17.00.
Rocznica „godziny W”
Audio
Czytaj na głos
1 sierpnia, o godzinie 17.00 w gminach leżących na terenie powiatu świdnickiego odbędzie się trening systemu wczesnego ostrzegania.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.