Sobota, 27 czerwca

Rocznica „godziny W”

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

1 sierpnia, o godzinie 17.00 w gminach leżących na terenie powiatu świdnickiego odbędzie się trening systemu wczesnego ostrzegania.

W ramach treningu uruchomiony zostanie akustyczny, 3 minutowy, sygnał dźwiękowy. Ćwiczenia odbywają się na polecenie Wojewody Dolnośląskiego i jednocześnie będą doskonałą okazją do uczczenia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku, o godzinie 17.00.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka