LZS Świdnica ogłasza nabór do Ligi Orlika (rocznik 2000 i młodsi). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 marca pod nr tel. 748519819 lub mailowo pzlzs_swidnica@onet.pl.
Rusza nabór do Ligi Orlika
Audio
Czytaj na głos
LZS Świdnica ogłasza nabór do Ligi Orlika (rocznik 2000 i młodsi). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 marca pod nr tel. 748519819 lub mailowo pzlzs_swidnica@onet.pl.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.