Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ruszają rajdowcy – uwaga na drogach

Czwartek, 7 kwietnia 2011, 21:16
Aktualizacja: 21:17
Autor: red.
Świdnica: Ruszają rajdowcy – uwaga na drogach
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Rajd Świdnicki Krause będzie trwał od piątku do niedzieli. To II rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011 r. oraz II i III runda Rajdowego Pucharu Polski.

Ze Świdnicy kierowcy wystartują, również w Świdnicy zakończy się rajd. W związku z zawodami kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami. Będą one obowiązywały od piątku do niedzieli (8-10 kwietnia).

Utrudnienia dla kierowców
W Rynku zlokalizowany zostanie start i meta. W związku z tym od godz. 12.00 w piątek, 8 kwietnia do niedzieli, 10 kwietnia zakaz parkowania będzie obowiązywał przy ul. Pułaskiego (odcinek od skrzyżowania z ul. Środkową do Rynku) oraz przy ul Długiej (odcinek od skrzyżowania z ul. Trybunalską do Rynku). Do kierowców apelujemy o zwolnienie miejsc parkingowych w tym rejonie.
Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zlokalizowane zostanie „miasteczko rajdowe”. W związku z tym od piątku, 8 kwietnia od godz. 8.00 do niedzieli, 10 kwietnia – późnych godzin wieczornych – wyłączona zostanie z ruchu ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej i ul. Śląska (odcinek od ul. Sprzymierzeńców do ul. Zielonej).

Utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej
W sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia linie autobusowe nr 50 i 52 nie będą obsługiwały następujących przystanków: Niepodległości, Pionierów Ziemi Świdnickiej oraz Śląska-OSiR.

***
Więcej na temat rajdu: tutaj.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group