Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 563
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skalnik samodzielnym liderem

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 22:07
Aktualizacja: 22:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po 27. kolejce grupy I klasy A samodzielnym liderem jest Skalnik Czarny Bór, który wykorzystał potknięcia Cukrownika Pszenno i Gwarka Wałbrzych.

27. kolejka klasy A – grupa I
Czarni Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 4:4
Górnik Boguszów-Gorce - Cukrownik Pszenno 1:1
Zagłębie Wałbrzych - Nysa Kłaczyna 1:2
Rawa Boleścin - Zdrój Jedlina Zdrój 4:0
Granit Roztoka - Victoria II Świebodzice 8:0
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice 1:5
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 1:1
Wenus Nowice - Skalnik Czarny Bór 1:4

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----26 – 60 – 72:28
2. Cukrownik Pszenno----26 – 58 – 79:29
3. Gwarek Wałbrzych-----26 – 58 – 75:30
4. Granit Roztoka----------27 – 53 – 73:45
5. Sudety Dziećmorowice-26 – 53 – 72:41
6. Biały Orzeł Mieroszów--27 – 40 – 65:54
7. Włókniarz Głuszyca-----27 – 37 – 61:57
8. Zdrój Jedlina Zdrój------27 – 36 – 56:53
9. Górnik Boguszów-G.----26 – 34 – 37:39
10. Czarni Wałbrzych-------26 – 32 – 57:72
11. Rawa Boleścin----------26 – 27 – 58:76
12. Nysa Kłaczyna----------26 – 26 – 40:87
13. Zieloni Mrowiny---------26 – 25 – 43:61
14. Wenus Nowice----------27 – 22 – 53:79
15. Zagłębie Wałbrzych----27 – 20 – 37:72
16. Victoria II Świebodzice-26 – 16 – 32:87

27. kolejka klasy A – grupa II
Lechia II Dzierżoniów - Ślęża Ciepłowody 12:4
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów 7:5
Orzeł Mąkolno - Zgoda Grodziszcze 3:2
Delta Słupice - Błękitni Niedźwiedź 5:2
Czarni Sieniawka - Boxmet Piskorzów 3:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Niemczanka Niemcza 2:4
Sparta Ziębice - Błękitni Owiesno 7:1
Skałki Stolec - Zieloni Łagiewniki 4:2

Tabela:
1. Skałki Stolec------------26 – 69 – 104:20
2. Sparta Ziębice----------26 – 66 – 121:26
3. Lechia II Dzierżoniów--26 – 54 – 111:56
4. Niemczanka Niemcza---26 – 44 – 63:47
5. Polonia Ząbkowice Śl.--26 – 41 – 74:52
6. Zieloni Łagiewniki-------27 – 39 – 63:62
7. Delta Słupice-------------26 – 36 – 65:74
8. Koliber Uciechów-------26 – 34 – 55:60
9. Boxmet Piskorzów------25 – 33 – 37:73
10. Orzeł Mąkolno---------26 – 33 – 51:91
11. Wieża Rudnica---------27 – 32 – 53:84
12. Czarni Sieniawka-------26 – 31 – 43:50
13. Ślęża Ciepłowody------26 – 27 – 42:70
14. Zgoda Grodziszcze-----26 – 25 – 47:58
15. Błękitni Owiesno--------27 – 20 – 39:84
16. Błękitni Niedźwiedź-----26 – 10 – 34:105

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group