To próba wskrzeszenia wspaniałych tradycji żeńskiego szczypiorniaka w Świdnicy.
Nabór skierowany jest do dziewcząt urodzonych w 2003 roku. Treningi na razie odbywają się raz w tygodniu w piątki o godzinie 19.30 w hali przy Gimnazjum nr 3 w Świdnicy. Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów projektu: (tel. 570, 011 990; tel. 600 685 379).
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.