Uczestniczyli w nim członkowie Młodzieżowej Rady Dobromierz, a także Przewodnicząca Rady Aleksandra Luks i radny Michał Sadowski.
Spotkanie było kolejną okazją do wspólnej integracji i spędzenia aktywnie czasu. Pogoda dopisała, był grill i wspólna zabawa na basenie, a także rozmowy o pomysłach na współpracę i realizowanie działań na rzecz młodzieży w gminie.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.