Czwartek, 25 czerwca

Sukces siatkarek z Gimnazjum nr 1

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Na najniższym stopniu podium start w dolnośląskim finale siatkówki w kategorii szkół gimnazjalnych zakończyły zawodniczki z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy. W imprezie odbywającej się 20 marca w Głogowie wzięły udział cztery zespoły – mistrzowie stref wałbrzyskiej, jeleniogórskiej, legnickiej i wrocławskiej.

W zawodach triumfowały siatkarki ze Strzelina, na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z Kamiennej Góry, Świdnicy i Głogowa.

Skład Gimnazjum nr 1 w Świdnicy: Emilia Kukla, Ania Całka, Ania Stachera, Asia Żołędziewska, Klaudia Sorota, Ania Bardowska, Julita Rafałko, Paulina Jewiarz. Opiekun drużyny: Anna Lis.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka