Jak podaje oficer dyżurny Wojewódzkiej Straży Pożarnej po przeszukiwaniu zbiornika przez niedzielę i dzień dzisiejszy nie znaleziono ciała kobiety. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o przebiegu całego zdarzenia. Policję powiadomił mężczyzna, który był w towarzystwie kobiety. Policja nie ma pewności czy mężczyzna jest prawdomówny i czy całe zdarzenie w ogóle miało miejsce. Na chwilę obecną wszystkie czynności zostały zawieszone a sprawę bada policja. Kobieta jest uznana za osobę zaginioną bo do dziś nie wróciła do domu.
Świdniczanka wpadła do fosy
Audio
Czytaj na głos
W sobotę w godzinach rannych mieszkanka Świdnicy wpadła do fosy przy Renomie we Wrocławiu
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.