Środa, 24 czerwca

Świdniczanka wpadła do fosy

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ika 1 min czytania

W sobotę w godzinach rannych mieszkanka Świdnicy wpadła do fosy przy Renomie we Wrocławiu

Jak podaje oficer dyżurny Wojewódzkiej Straży Pożarnej po przeszukiwaniu zbiornika przez niedzielę i dzień dzisiejszy nie znaleziono ciała kobiety. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o przebiegu całego zdarzenia. Policję powiadomił mężczyzna, który był w towarzystwie kobiety. Policja nie ma pewności czy mężczyzna jest prawdomówny i czy całe zdarzenie w ogóle miało miejsce. Na chwilę obecną wszystkie czynności zostały zawieszone a sprawę bada policja. Kobieta jest uznana za osobę zaginioną bo do dziś nie wróciła do domu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka