Środa, 24 czerwca

Tony elektrośmieci zebrane

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

7.600 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oddali w minioną sobotę, 23 marca, świdniczanie. Ujemna temperatura nie była przeszkodą dla mieszkańców miasta, co świadczy również o wysokiej świadomości ekologicznej świdniczan.

To pierwsza tego typu zbiórka zorganizowana w tym roku, ale już czwarta w Świdnicy. W ich trakcie udało się zebrać w sumie 34,6 ton elektrośmieci. Bezpłatną akcję zorganizowała firma AG-EKO wspólnie z Urzędem Miejskim w Świdnicy. O kolejnych zbiórkach będziemy informować na bieżąco.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka