To pierwsza tego typu zbiórka zorganizowana w tym roku, ale już czwarta w Świdnicy. W ich trakcie udało się zebrać w sumie 34,6 ton elektrośmieci. Bezpłatną akcję zorganizowała firma AG-EKO wspólnie z Urzędem Miejskim w Świdnicy. O kolejnych zbiórkach będziemy informować na bieżąco.
Tony elektrośmieci zebrane
Audio
Czytaj na głos
7.600 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oddali w minioną sobotę, 23 marca, świdniczanie. Ujemna temperatura nie była przeszkodą dla mieszkańców miasta, co świadczy również o wysokiej świadomości ekologicznej świdniczan.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.