Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 847
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Warsztaty kulinarne

Niedziela, 13 lutego 2022, 9:45
Aktualizacja: 11:46
Autor: red
Gmina Żarów: Warsztaty kulinarne
Fot. UM Żarów
Kolejny tydzień ferii upłynął w naszej gminie pod hasłem dobrej zabawy. Tym razem kreatywne warsztaty, które prowadzili pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbyły się również na terenach wiejskich, w Mrowinach, Łażanach, Mielęcinie i Przyłęgowie.

Najmłodsi mieszkańcy nie mogli narzekać na nudę, cały czas coś się działo.

Oprócz warsztatów plastycznych, animacyjnych i zajęć sportowych Gminne Centrum Kultury i Sportu wraz z Radą Sołecką Mrowin zaprosili dzieci do udziału w warsztatach kulinarnych, które prowadzili przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny oraz sołtys Mrowin Krystyna Popek.

- Wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Radą Sołecką przygotowaliśmy na czas ferii zimowych warsztaty plastyczne, kulinarne oraz wiele innych ciekawych animacji. Dziś, podczas warsztatów kulinarnych, wspólnie z dziećmi przygotowujemy ciasto i farsz na pierogi. Zajęliśmy się lepieniem pierogów i oczywiście ich degustacją – mówił przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Tradycyjnie ciekawą ofertę zajęć przygotowało także Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

- Zimowe ferie z GCKIS to nie tylko zabawa w naszych obiektach w Żarowie, również zabawa na świetlicach wiejskich i podobnie, jak w ubiegłych latach odwiedzamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Jesteśmy w Przyłęgowie, Łażanach, Mielęcinie, Mrowinach. Dziś warsztaty kulinarne, plastyczne, sportowe. Jest radośnie i wesoło, bo takie powinny być każde ferie – mówiła zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Anna Suchodolska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group